Milletler Ligi 3. Hafta Karşılaşmalarının Basın Toplantısı Bangkok’ta Gerçekleştirildi

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenen Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele eden A Bayan Milli Takımımız, 04-06 Haziran 2019 tarihlerinde, Tayland’ın başkenti Bangkok’ta bulunan Huamark Spor Salonu’nun ev sahipliği yapacağı Voleybol Milletler Ligi’nin üçüncü hafta karşılaşmalarında ev sahibi Tayland’ın yanı sıra Dominik Cumhuriyeti ve Bulgaristan ile mücadele edecek.

FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin üçüncü hafta karşılaşmaları öncesinde düzenlenen basın toplantısına, A Bayan Milli Takımımızın başantrenörü Giovanni Guidetti ve takım kaptanı Kübra Akman ile diğer takım başantrenörleri ve takım kaptanları katıldı.

Türkiye Başantrenörü Giovanni Guidetti; ‘’Yeniden Tayland’da bulunmaktan dolayı mutluyum. Burada oynadığımız karşılaşmalarda her zaman güzel atmosfer oluyor. Birbirinden farklı 3 takıma karşı mücadele edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisi yaparak iyi bir voleybol oynamaya çalışacağız ” ifadelerinde bulundu.

Türkiye Takım Kaptanı Kübra Akman ise; “Milletler Ligi’ne iyi bir başlangıç yapmıştık. İyi gidişatımızı sürdürmek istiyoruz. Buradaki tüm takımlara başarılar diliyorum.” dedi.

Millilerimizin oynayacağı tüm karşılaşmalar, S Sport 2 ve S Sport Plus naklen yayınlanacak. S Sport Plus uygulamasına ulaşmak için tıklayınız.

Voleybol Milletler Ligi’nin 3. haftasının maç programı şu şekilde:

04 Haziran 2019, Salı
11.05 Türkiye – Dominik Cum. (S Sport 2)
14.05 Tayland – Bulgaristan (S Sport 2)

05 Haziran 2019, Çarşamba
11.05 Türkiye – Bulgaristan (S Sport 2)
14.05 Tayland – Dominik Cum. (S Sport 2)

06 Haziran 2019, Perşembe
11.05 Bulgaristan – Dominik Cum. (S Sport 2)
14.05 Türkiye – Tayland (S Sport 2)

Bu Yazıya Oy Verin