Meliha: Kazandığımız için çok mutluyum

2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda Bulgaristan’ı 3-1’le geçen A Milli Kadın Voleybol Takımımız, yoluna yenilgisiz devam ediyor. Bu galibiyetle A Grubu’nda üçte üç yapan Filenin Sultanları’nda milli oyuncu Meliha İsmailoğlu medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Gruptaki kilit maçlardan birini galip tamamladıklarının altını çizen Meliha İsmailoğlu ise “Öncelikle bugün gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir atmosfer vardı. Bir önceki maçlarda da aynı şekilde öyleydi. Bugünkü maçımız gerçekten gruptaki kilit maçlarımızdan biriydi. Ne kadar önemli olduğunu biliyorduk. Onun bilincinde çıktık. 3. sette normalden daha fazla hata yapmamızdan dolayı seti kaybettiğimizi düşünüyorum. Onun dışında çok güzel, çok iyi bir taktikle çıktığımızı düşünüyorum. Ve hepsini çoğu zaman uygulayabildik. Kazandığımız için gerçekten çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Fransa ve Sırbistan ile oynanacak maçları da kazanmak istediklerini beliren Meliha “İki maç da kesinlikle önemli maçlar. Yarını kesinlikle çok iyi kullanmaya çalışacağız. Eksikliklerimizin üzerinde çalışacağız veya Fransa’yı izleyip ona göre bir takım oyunu kurmaya çalışacağız. İnşallah onları da kazanırız.” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin