Josko Milenkoski, “Çok Zorlu Bir Rakibe Karşı Önemli Bir Galibiyet Aldık”

2017 CEV A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’ne 3-1’lik Hollanda galibiyetiyle başlayan A Erkek Voleybol Milli Takımımızın Başantrenörü Josko Milenkoski ve Takım Kaptanı Arslan Ekşi maçtan sonra açıklamalarda bulundular.

 

A Erkek Voleybol Milli Takımımızın Başantrenörü Josko Milenkoski, ”Bu galibiyet bizim için gerçekten çok önemliydi. Çok zorlu bir rakibe karşı önemli bir galibiyet aldık. Pazar günü Belçika ile oynayacağımız maç için önümüzde 1 gün var. Bu maça da Hollanda maçına hazırlandığımız ciddiyet ve yoğunlukta hazırlanarak 2’de 2 yapmak istiyoruz” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

A Erkek Voleybol Milli Takımımızın Kaptanı Arslan Ekşi ise, “İlk karşılaşmamızı kazandığımız için çok mutluyuz. Hollanda, Belçika ve son şampiyon Fransa ile turnuvanın en zorlu gruplarından birinde yer alıyoruz ve bu zorlu gruba galibiyetle başlamak çok önemliydi. Milli takım takviminde bir çok problem yaşadık ama bu maça çok yoğun bir şekilde konsantre olduk ve kazanmasını bildik. Tüm takım arkadaşların ellerinden gelen en iyi mücadeleyi sahaya yansıttılar. Şimdi önümüzde Belçika maçı var. Bu maçta da iyi performansımızı sürdürerek galip geleceğimize inanıyoruz” dedi.

 

Millilerimiz gruptaki ikinci maçında 27 Ağustos 2017 Pazar günü, Türkiye saatiyle 18.30’da Belçika ile mücadele edecek. Müsabakayı S Sport banttan yayınlayacak.

 

Bu Yazıya Oy Verin