Erkek Milli Takımlar Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erkek Milli Takımlar, 2021 yılı faaliyetleri değerlendirme toplantısı, bugün İstanbul’daki Başkanlık Ofisi’nde yapıldı.

Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay başkanlığında yapılan toplantıya, A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, A Milli Erkek Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Mert Karatop, Erkek Milli Takımlar Altyapı Koordinatörü Kazım Hidayetoğlu ile Erkek Milli Takımlar Menajeri Onat Kurt katıldı.

Toplantıda; A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın katılacağı Avrupa Altın Ligi, Challenger Kupası (Avrupa Altın Ligi’nde final oynanması halinde), Akdeniz Oyunları, İslam Oyunları ve Dünya Şampiyonası ile ilgili genel programlar yapıldı.

Altyapılarda ise Milli Takımlarımızın Avrupa Şampiyonası Elemeleri (U22, U20, U18), Avrupa Şampiyonası Finalleri (U22, U20, U18 / Elemelerden hak kazanılması halinde), Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF-U20) ve Balkan Şampiyonaları (U20, U18, U17)’nda mücadele edileceği belirtildi.

2022 yılında planlanan hedefler ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunulan toplantı; voleybol liglerinin takip edilmesi ve istatistiksel verilerin toplanıp değerlendirilmesi kararıyla son buldu.

Bu Yazıya Oy Verin