Dünya 1 Numarası Filenin Sultanları’na Coşkulu Karşılama

2023 FIVB Voleybol Milletler Ligi finalinde Çin’i 3-1 yenerek Cunhuriyetimizin 100. yılında şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı yurda döndü.

A Milli Kadın Voleybol Takımı kafilesini taşıyan uçak, aprona indiği anda havalimanı çalışanları tarafından su takı selamlaması ile karşılandı.

İstanbul Havalimanı’nda bando ve çiçeklerle karşılanan Filenin Sultanları’na basın mensupları ve voleybol severler yoğun ilgi gösterdi.

Karşılamada; İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, Organizasyon ve Pazarlama Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Şahin Gürkan, Denetleme Kurulu Üyesi Umut Bağlı, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren, TVF Medya ve İletişim Yönetmeni Murat Yücekök de yer aldı.

Karşılama töreni, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli ve A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularının basın mensuplarına yaptığı açıklamalarla son buldu.

Bu Yazıya Oy Verin