Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, Filenin Efeleri’ni Ziyaret Etti

Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, FIVB Dünya Şampiyonası’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımı’yla Ljubljana’da bir araya geldi.

Ziyarette TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Slovenya Büyükelçimiz Aylin Taşhan da yer aldı.

Filenin Efeleri için özel bir yemek veren Sayın Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm kafileye selamlarını iletti.

Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, 24 yıl sonra katıldığımız Dünya Şampiyonası’nda Çin karşısında alınan 3-0’lık müthiş galibiyetle gurur duyduklarını belirtti. İtalya karşılaşması için de tüm takıma başarı dileklerini ileten Bakan Çavuşoğlu, İtalya maçını salonda takip edeceğini ve Filenin Efeleri’ne destek vereceğini ifade etti.
Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, millilerimizin Dünya Şampiyonası’nı en iyi şekilde noktalayacağına da inandıklarını belirterek sözlerini tamamladı.

TVF Başkanı Üstündağ da; “Sayın Bakanımız bu akşam Filenin Efeleri ile bir araya gelerek bizleri yine yalnız bırakmadı. Her daim Türk voleybolunun yanında oldu, olmaya da devam ediyor. Sayın Bakanımıza Türk voleyboluna vermiş olduğu üstün destek ve katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin