Avrupa Voleybol Şampiyonası Son 16 Turu’nun Medya Günü Yapıldı

Belçika, Hollanda, Fransa ve Slovenya’nın ortaklaşa düzenlediği 2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda son 16 turu öncesinde medya günü gerçekleştirildi.

Medya gününe; A Milli Erkek Voleybol Takımı başantrenörü Nedim Özbey, takım kaptanı Selçuk Keskin ile son 16 turunda mücadele edecek Fransa, Finlandiya ve İtalya Milli Takımları’nın başantrenörleri ve takım kaptanları katıldı.  

Yerel ve uluslararası basının yer aldığı medya gününde A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, takım kaptanı Selçuk Keskin ile Fransa, Finlandiya ve İtalya takımlarının başantrenör ve kaptanları basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey yaptığı açıklamada; “Avrupa Şampiyonası’nda son 16’da olduğumuz için çok mutluyuz ve bunu devam ettirmek amacındayız. İtalya karşısında da tur için bütün gücümüzü kullanacağız” dedi.

A Milli Erkek Voleybol Takımı kaptanı Selçuk Keskin ise; “Altın Avrupa Ligi de dahil olmak üzere uzun bir hazırlık döneminin ardından şimdi buradayız. Son 16 turunda herşey olabilir. İlk hedefimiz son 8 içerisinde yer alabilmek” şeklinde konuştu.

2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası son 16 turunda oynanacak maçların programı şöyle:

21 Eylül 2019, Cumartesi

TSİ 17.00 Hollanda-Almanya (Hollanda)
TSİ 21.00 Polonya-İspanya (Hollanda)

TSİ 18.30 Rusya-Yunanistan (Slovenya)
TSİ 21.30 Slovenya-Bulgaristan (Slovenya)

TSİ 18.30 Sırbistan-Çekya (Belçika)
TSİ 21.30 Belçika-Ukrayna (Belçika)

TSİ 20.30 Fransa-Finlandiya (Fransa)

22 Eylül 2019, Pazar
TSİ 18.00 Türkiye – İtalya (Fransa/TRT SPOR)

 

Bu Yazıya Oy Verin