Arslan Ekşi ve Nedim Özbey, Şili Galibiyetini Değerlendirdi

A Erkek Voleybol Milli Takımımız, 2019 FIVB Challenger Kupası’ndaki ilk maçında Şili’yi 25-13, 25-22 ve 25-22‘lik setlerle 3-0 mağlup etti. Millilerimizde başantrenör Nedim Özbey ve takım kaptanı Arslan Ekşi karşılaşmanın ardından galibiyeti değerlendirdi.

A Erkek Milli Takımı kaptanı Arslan Ekşi; “Galibiyetten dolayı herkesi kutluyorum. Bu galibiyetle yarı finali de garantilemiş olduk. Çok mutluyuz. Yarın ev sahibi Slovenya’ya karşı zorlu bir karşılaşma oynayacağız. Bugün Şili karşısında oyun olarak istediğimiz seviyeye ulaşamadık. Umarım ilerleyen karşılaşmalarda Avrupa Altın Ligi’nde yakaladığımız seviyeye ulaşırız” dedi.

A Erkek Milli Takımı başantrenörü Nedim Özbey ise; “Bizim için turnuvanın en önemli maçı olduğunu biliyorduk. Bu tarz turnuvalarda nasıl başlarsanız öyle devam edersiniz. Oyuncularımı da karşılaşma öncesinde bu şekilde motive etmeye çalıştım. Bugün tüm oyuncularımdan sahada ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını istedim. Şili karşısındaki gösterdikleri performanstan dolayı memnunum ” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Oy Verin