Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Altyapı Milli Takımlarımızla Yemekte Bir Araya Geldi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara’da kamp çalışmalarını sürdüren U22 Kız, U22 Erkek, U19 Kız ve U19 Erkek Milli Takımlarımızla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yemekte; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert yer aldı.

Yemek sonrasında millilerimizle sahada bir süre sohbet eden Bakan Göktaş, sporcularla karşılıklı voleybol oynadı.

Bakan Göktaş, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

”Bugün sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. İnşallah yıllar sonra da sizleri alkışlıyor oluruz. Ülkemizi en iyi şekilde gururlandırmaya devam edersiniz. Umarım gözlerinizdeki ışığınız, motivasyonunuz hiç bitmez. Hepiniz, uluslararası alanda ülkemizi, bayrağımızı temsil ediyorsunuz. Bizler de sizleri desteklemeye, gurur duymaya ve alkışlamaya devam edeceğiz”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise “Sayın Bakanımız voleybolu çok seven, oldukça mütevazı ve candan biri. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı olarak camiam adına teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, voleybolu sevmekten asla vazgeçmeyin diyorum” dedi.

Buluşmanın sonunda TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş’a arkasında adının yazılı olduğu milli takım forması hediye etti.

Bu Yazıya Oy Verin