2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Medya Günü Ljubljana’da Yapıldı

12-29 Eylül 2019 tarihlerinde ilk kez dört ülkenin ev sahipliğiyle (Fransa, Belçika, Slovenya, Hollanda) ortaklaşa düzenlenecek 2019 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda C Grubu karşılaşmaları öncesindemedya günü yapıldı.

Yerel ve uluslararası basının yer aldığı medya gününde A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, A Milli Erkekler Voleybol Takımı Kaptanı Selçuk Keskin ve A Milli Erkek Voleybol Takımımızın yer aldığı C Grubu’ndaki Slovenya, Rusya, Finlandiya, Kuzey Makedonya ve Belarus takımlarının başantrenör ve kaptanları basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Medya gününde açıklamalarda bulunan A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey; “Avrupa Voleybol Şampiyonası serüvenimize Rusya gibi mümkün olan en zorlu rakip ile başlıyoruz. Bu nedenle turnuvanın başlangıcı bizim için kolay olmayacak ancak son şampiyona karşı mücadele edeceğimiz için ayrı bir motivasyonla sahada yer alacağız. Öncelikli hedefimiz, grubumuzu ilk 4 arasında bitirmek. Eğer kendi oyunumuzu oynayabilirsek, bunu başaracak güce sahibiz​” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin