Kupa Voley Bayanlarda Ödüller Sahiplerini Buldu

2016-2017 Voleybol Sezonu Kupa Voley bayanlar kategorisini şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe ve ikinci olan VakıfBank sporcuları ile turnuvanın En Değerli Oyuncusu (MVP) şeçilen Fenerbahçe takımından; Eda Erdem Dündar ile Vestel Venus Maçın Oyuncusu seçilen Dicle Nur Babat ödül, madalya ve kupalarını törenle aldılar.

Turnuvanın En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Fenerbahçe takımından Eda Erdem Dündar ödülünü, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ‘dan aldı.

“Vestel Venus Maçın Oyuncusu” seçilen Dicle Nur Babat’a telefon hediyesini, Vestel Venus Perakende Satış Yöneticisi Tamer Saraçoğlu verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan VakıfBank, madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri; Kurtaran Mumcu, Bahar Mert Üçoklar ve Ayşe Nihan Salkaya’dan alırken, şiltini Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu’dan aldı.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe’ye madalyalarını; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Suat Güler takdim ederken, şampiyonluk kupasını ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin