Vestel Venus Sulltanlar Ligi’nde 5.’lik/6.’lık ve 7.’lik/8.’lik Maç Programı Belli Oldu

2016 – 2017 voleybol sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi beşincilik/altıncılık ve yedincilik/sekizincilik müsabaka programı belli oldu.

 

Bursa B.Şehir Bld. ile Çanakkale Bld. beşincilik/altıncılık, Halkbank ile Beşiktaş yedincilik/sekizincilik maçlarını yapacaklar. Maçlar 29 Nisan 2017 Cumartesi günü başlayacak.

 

Beşincilik/altıncılık (Play-off – II. Etap)

Beşincilik/altıncılık maçlarında; Bursa B.Şehir Bld. ile Çanakkale Bld. içeride ve dışarıda olmak üzere karşılıklı iki müsabaka yapacaklar. İki maçı alan takım lig beşincisi, kaybeden takım lig altıncısı olacak. Galibiyetlerin eşitliğinde üçüncü maç oynanacak ve maçı kazanan takım lig beşincisi, kaybeden takım lig altıncısı olacak.

 

Yedincilik/sekizincilik (Play-off – II. Etap)

Yedincilik/sekizincilik maçlarında; Halkbank ile Beşiktaş içeride ve dışarıda olmak üzere karşılıklı iki müsabaka yapacaklar. İki maçı alan takım lig yedincisi, kaybeden takım lig sekizincisi olacak. Galibiyetlerin eşitliğinde üçüncü maç oynanacak ve maçı kazanan takım lig yedincisi, kaybeden takım lig sekizincisi olacak.

 

Vestel Venus Sultanlar Ligi Play-off beşincilik/altıncılık ve yedincilik/sekizincilik müsabaka programı ve statü için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin