TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı’nda Yarı Finalistler Belli Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı’nda son dörde kalan takımlar belli oldu.

Bayanlarda; Asya Dinova-Slavina Koleva ile Zina Liubymova-Iuliia Karimova (Zhernova), Buğra Eryıldız-Oksana Rusnachenko ile Darya Özbek-Hatice Can Tonbul, erkeklerde; Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ile Kemal Şah-Nuri Şahin, Zlatan Yordanov-Nikolai Kolev ile Hakan Göğtepe-Volkan Göğtepe yarı finalde mücadele etme hakkını elde ettiler.

Sole & Mare Beach Club ev sahipliğinde İzmir Çeşme’de, Arkas ve Folkart sponsorluğunda yapılan TVF Pro Beach Tour’un ikinci etabında yarı final, üçüncülük/dördüncülük ve birincilik/ikincilik maçları bugün (16 Haziran Cuma) yapılacak. Bayanlar yarı final maçları, saat 11.00’de, erkekler yarı final maçları saat 11.50’de oynanacak.

Yarı final maçlarından sonra, kazananlar şampiyonluk, kaybedenler bronz madalya için karşılaşacaklar. TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı erkekler final maçı 18 Haziran Pazar günü, saat 14.00’te, bayanlar final maçı saat 15.00’te, NTV Spor’dan banttan verilecek.

Derece alacak sporculara toplam 20.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı’nda; 17 bayan, 20 erkek, toplam 37 takım mücadele etti.

16 Haziran 2017 Cuma

11.00 | Bayanlar Yarı Final Maçları

Asya Dinova-Slavina Koleva / Zina Liubymova-Iuliia Karimova (Zhernova)

Buğra Eryıldız-Oksana Rusnachenko / Darya Özbek-Hatice Can Tonbul

11.50 | Erkekler Yarı Final Maçları

Hasan Hüseyin Mermer-li Osman Nurettin / Kemal Şah-Nuri Şahin

Zlatan Yordanov-Nikolai Kolev / Hakan Göğtepe-Volkan Göğtepe

12.40 | Bayanlar 3.’lük / 4.’lük

13.30 | Erkekler  3.’lük / 4.’lük

15.00 | Erkekler Final

16.00 | Bayanlar Final

TVF Pro Beach Tour Sole&Mare Beach Club Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin