TVF Pro Beach Tour Serik Boğazkent Etabı’nın Ödülleri Verildi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Pro Beach Tour Antalya Serik Boğazkent Etabı’nın şampiyonları; bayanlarda Tjaša Kotnik-Tjaša Jančar (Slovenya), erkeklerde Nejc Zemljak – Jan Pokeršnik (Slovenya) oldu.

Serik Belediyesi katkılarıyla, bugün (27 Ağustos 2017) sona eren ve çekişmeli mücadelelerin yaşandığı TVF Pro Beach Tour Antalya Serik Boğazkent Etabı’nda ilk üç dereceyi elde eden sporculara kupa, madalya ve ödülleri törenle verildi.

Şampiyon Tjaša Kotnik-Tjaša Jančar ve Nejc Zemljak-Jan Pokeršnik kupa, madalya ve ödüllerini Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ve TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’tan aldılar.

Etapta ikincilik elde eden Buğra Eryıldız-Aleyna Vence ile Volkan Göğtepe-Hakan Göğtepe’ye kupa, madalya ve ödüllerini, Serik Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan ile TVF Antalya İl Temsilcisi Kenan Gürkan birlikte verdiler.

TVF Pro Beach Tour Antalya Serik Boğazkent Etabı’nın üçüncüleri Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk)-Zina Liubymova (Azerbaycan) ile Samsun Lojistik Selçuk Şekerci-Kemal Şah  takımlarına kupa, madalya ve ödülleri Serik Belediye Spor Voleybol Koordinatörü Ercan Koca ve Belek Beach Resort Hotel Mali ve İdari İşler Koordinatörü Refik Korkmaz tarafından verildi.

Öte yandan TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş organizasyona yaptıkları katkılardan ve ev sahipliğinden dolayı; Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’a ve Serik Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan’a teşekkür plaketi verdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Serik Belediyesi iş birliği ile düzenlenen Pro Beach Tour Antalya Serik Boğazkent Etabı’nda derece alan sporculara toplam 32.000 TL para ödülü dağıtıldı.

Maç sonuçları ve diğer detaylar için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Bu Yazıya Oy Verin