TVF Pro Beach Tour Lefkoşa Zafer Kupası Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

Türkiye ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti arasında, gençlik ve spor alanlarında mevcut iş birliğinin geliştirilmesi, proje ve faaliyetlerin gerçekleştirilmesi amacıyla imzalanan “Gençlik ve Spor alanında İş birliği Protokolü” çerçevesinde uluslararası katılıma açık TVF Pro Beach Tour Lefkoşa Zafer Kupası Etabı, kadınlar ve erkekler kategorilerindeki yarı final ve final müsabakalarıyla sona erdi.

Kadınlar kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Kseniia Mazur-Anna Kalchenko ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci ile KKTC Milli Olimpiyat Komitesi Eski Başkanı Atilla Mahmutoğlu takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Dermoskin İlknur Melis Durası-Hatice Can Tonbul ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini KKTC Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Hasan Zabıtoğlu verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Bahanur Gökalp-Merve Çelebi ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç ile KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya sundu.

Erkekler kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Gazi Mağusa Bld. Çamlık Sk. Osman Çetintaş-Umut Aksular ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Müşaviri Mithat Tekcan ile KKTC Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Dursun Koç takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Murat Giginoğlu-Nuri Şahin ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini KKTC Voleybol Federasyonu Dış İlişkiler Sorumlusu Buran Atakan verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Sacit Kurt-Batuhan Kuru ikilisine madalya, kupa ve ödül çeklerini TVF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç ile KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya takdim etti.

Organizasyondaki emekleri sebebiyle KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci adına teşekkür plaketi takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin