TVF Pro Beach Tour Aydın Etabı Başlıyor

Pro Beach Tour Logo
TVF Pro Beach Tour Aydın Etabı, Aydın Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, 17-21 Mayıs 2017 tarihlerinde, Aydın Atatürk kent meydanında yapılacak.
Türkiye ile birlikte, Rusya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Bulgaristan, Sırbistan, Azerbaycan, KKTC ve Romanya’dan 17 bayan, 20 erkek, toplam 37 takımın başvurduğu TVF Pro Beach Tour Aydın Etabı, 17 Mayıs’ta eleme tablosu maçlarıyla başlayacak. 18 ve 19 Mayıs’ta ana tablo maçları, 20 Mayıs’ta ana tablo maçları ile çeyrek final ve yarı final maçları oynanacak. Turnuva sonunda derece alacak sporculara toplam 32.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Aydın Etabı, 21 Mayıs’ta üçüncülük/dördüncülük ve birincilik/ikincilik maçlarıyla sona erecek. Bayanlar ve erkekler final maçları 12:00-14:00 arasında NTV Spor’dan canlı verilecek.
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen Pro Beach Tour’un, en üst seviye plaj voleybolu serisi olduğunu belirten TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş “TVF Pro Beach Tour serisini bu sene; Aydın, İzmir Çeşme, Çanakkale Lapseki, KKTC – Lefkoşe, Samsun ve Bursa Nilüfer’de düzenleyecek olmanın keyifli heyecanını yaşıyoruz. Serinin ilk ayağını; 17-21 Mayıs tarihleri arasına Aydın’da yapacağız. Aydın’da heyecanlı ve çekişmeli, üst düzey plaj voleybolu maçlarına hep birlikte şahit olacağız. Öncelikle ev sahibi Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ve bu organizasyona destek veren diğer sponsorlarımıza, katılan tüm takımlara ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eder, yarışacak takımlarımıza başarılar dilerim” dedi.
Aydın Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; “plaj.tvf.org.tr” web sayfasından ulaşabilirsiniz.
Bu Yazıya Oy Verin