TVF Başkanı Üstündağ: “Genç sporcu Adlin’in örnek davranışı alkışı hak ediyor”

2017-2018 Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde İBA KİMYA TED Ankara Kolejliler ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent takımları, TED Üniversitesi Spor Salonu’nda bugün (20 Kasım Pazartesi) karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesinde, Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Voleybol Takımı’nın 16 yaşındaki genç sporcusu Adlin Kaymaz, farkındalık yaratmak amacıyla, kazandığı ilk maaşıyla aldığı tekerlekli sandalyeyi engelli vatandaşımız Mustafa Güler’e hediye etti.

Organizasyona Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, genç sporcu Adlin Kaymaz’ın örnek davranışını takdir ettiklerini belirterek şunları söyledi: “Voleybol camiamızın ne kadar duyarlı olduğunu bugün burada bir kez daha görmüş olduk. Genç sporcumuzun bu ince düşüncesi alkışı hak eden bir davranış. Adlin kardeşimizi, herkese örnek olacak bu duyarlı davranışından dolayı kutlarım. Zaten böyle durumlarda halkımız ve özellikle voleybol camiamız fazlasıyla duyarlıdır. Umarım, Adlin’in bugün burada başlattığı büyük bir sosyal sorumluluk hareketine dönüşür. Adlin’e, bu güzel davranışı için teşekkür ederiz.”

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu İBA KİMYA TED Ankara Kolejliler ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent takımları arasındaki karşılaşmayı da izlediler.

Bu Yazıya Oy Verin