TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Bayram Kutlaması

Sevgi, barış, dostluk ve paylaşımın büyük önem taşıdığı Kurban Bayramı arifesindeyiz.

Yaz dönemi boyunca, her kategoride milli takımlarımız, uluslararası arenada ülkemizi temsil ettiler, etmeye de devam ediyorlar.

A Bayan Milli Takımımız önemli bir başarı elde ederek, 2018 Dünya Şampiyonası Finalleri’ne katılma hakkını elde ederken, İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda Erkek Milli Takımımız şampiyon oldu. Altyapı ve plaj voleybolu takımlarımızla da Avrupa ve Balkan Şampiyonaları’nda kürsüde yer almanın sevinçlerini yaşadık.

Eylül ayında ise bayan Milli Takımlarımız iki önemli şampiyonaya katılacak. U23 Dünya Bayanlar Voleybol Şampiyonası’nda, 23 Yaş Altı Milli Takımımız’ın, Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Takımımız’ın ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine ve madalya ile döneceklerine inanıyor, her iki takımımıza başarılar diliyorum.

Bu iki turnuvanın bitimiyle lig ve Kulüplerimiz’in Avrupa maçları başlayacak. Heyecanlı bir voleybol sezonu bizi bekliyor.

Voleybolumuzu bugünlere taşıyan büyüklerimiz başta olmak üzere, kulüplerimizin, oyuncularımızın, teknik ve idari kadrolarımızın, il temsilcileri ve hakemlerimizin, sponsorlarımızın, medya mensuplarımızın, voleybol severlerin, TVF çalışanlarının, ülkemiz ve tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar, dünyada barış, huzur ve refahın egemen olmasını dilerim.

 

Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

Bu Yazıya Oy Verin