TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Tolga Demirer’in Ailesine Ziyarette Bulundu

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, geçtiğimiz yıl düzenlenen Veteran Turnuvası’nda hayatını kaybeden ve kaybı voleybol camiasında büyük üzüntü yaratan voleybolcu Tolga Demirer’in ailesini İzmir’de ziyaret etti.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Tolga Demirer’in babası Murat Demirer; Tolga Demirer’in voleybolu çok sevdiğini, sporculuktan sonra yönetici olarak da voleyboldan kopmadığını, işten kalan zamanının çoğunu voleybol ile geçirdiğini, iyi bir sporcu ve yardımsever bir insan olduğunu belirtti.

Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, duyduğu üzüntüyü dile getirerek bundan sonra veteranlar organizasyonunu, tamamen Türkiye Voleybol Federasyonu’nun yapacağını ve önümüzdeki yıldan itibariyle de Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nın isminin “Tolga Demirer Veteranlar Turnuvası” olarak düzenleneceğini açıkladı.

Tolga Demirer’in ailesini ziyarette Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu da bulundu.

Bu Yazıya Oy Verin