TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Elazığ’da Ziyaretlerde Bulundu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan ve Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, 2022 CEV Avrupa Altın Ligi’nde oynanacak Türkiye-Slovakya karşılaşması öncesinde Elazığ’da ziyaretlerde bulundular.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ; Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Valisi Ömer Toraman ve
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde Elazığ’da voleybolun geliştirilmesinin yanı sıra voleybola olan ilginin daha da artırılması üzerine görüş alışverişi yapıldı. Elazığ il ve ilçe yönetimleriyle birlikte çalışmalar yapılması yönünde ortak görüş birliğinde bulunuldu.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, CEV Avrupa Altın Ligi Türkiye-Slovakya karşılaşmasının Elazığ’da oynanması için katkı ve desteklerinden dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür plaketi ve isminin yazılı olduğu forma, Elazığ Valisi Ömer Toraman ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a isminin yazılı olduğu forma takdim etti.

Ayrıca, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş da günün anısına TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a özel hediye takdim ettiler.
Bu Yazıya Oy Verin