TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Ankara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yemeğine Katıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Ankara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından düzenlenen yıl sonu yemeğine katıldı.

Düzenlenen yemeğe; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı, Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu (VHGF) Başkanı Çetin Ok, Ankara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Erhan Alparslan da katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ gecede yaptığı konuşmada; “Voleybol camiasının güzel insanları, voleybolun bugünlere gelmesinde büyük emekler sarfetmiş, büyük hizmetler vermiş emekçiler, hakemler, gözlemciler, temsilciler bu güzel geceye hoş geldiniz. Federasyonumuzun 60. yılını kutlarken en fazla birlikte olduğum camia hakem ve gözlemciler camiasıdır. Federasyon çatısı altında dün, bugün camiada görev yapmış, uzun yıllar emek vermiş, hizmet etmiş hakem, gözlemci, temsilcilerimizi sizlerin nezdinde bir kez daha kutluyorum. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesini diliyorum. Bu birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece başarıların da devamının geleceğini düşünüyorum. Voleybolun bir çok kademesinde görev aldım. Oyunculuk, antrenörlük, yöneticilik ve şimdi de camianın teveccühüyle Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Bunca görev arasında sadece hakemlik yapmadım. Hakem kardeşlerimin hepsi bizler için gerçekten büyük bir gurur kaynağıdır. İyi günde de kötü günde de beraber olmaya devam edeceğiz. Voleybol camiası her zaman en iyisini hak eden bir güzel,nezih bir camia. Allah hepinizin şansını, yolunu, bahtını açık etsin. Hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve selamları sunuyorum. 2019’un herkese başarılı, mutlu ve sağlık dolu bir yıl olmasını diliyorum. Hakemlerimizi de hakem şansı bol olsun diyorum.” dedi.

Yemeğin ardından ise yıl sonu kutlama pastası kesildi.

 

Bu Yazıya Oy Verin