TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A ve AB Klasman Hakemleri Ara Seminerine Katıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu MHGK tarafından düzenlenen ara seminerlerin 3.sü Ankara’da gerçekleştirildi. 

Düzenlenen seminere; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, MHGK Başkanı Aziz Yener, MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı, Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu (VHGF) Başkanı Çetin Ok ve Ankara Voleybol İl Temsilcisi Selahattin Karayel de katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ seminerde yaptığı konuşmada; “Voleybol camiasının güzel dostları, voleybolun bugünlere gelmesinde büyük hizmetler vermiş emekçiler, bugün burada 3.sü düzenlenen seminere hepiniz hoş geldiniz. Hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Daha önce de belirttiğim gibi “Hepimiz Aynı Takımdayız…” Türk voleybolu elde ettiği başarılar ile çok önemli yerlere geldi, daha da iyi yerlere gelecektir. Federasyon olarak hakemlerimizin de iyi noktalara gelmesini arzu ediyoruz. Seminerin hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman belirttiğim gibi voleybolun bir çok kademesinde görev aldım. Oyunculuk, antrenörlük, yöneticilik ve şimdi de camianın teveccühüyle Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Bunca görev arasında sadece hakemlik yapmadım. Voleybol camiası her zaman en iyisini hak eden nezih bir camia. Hakemleri, antrenörleri, kulüpleri, sporcularıyla çok başarılı bir camiayız. Gururlu ve mutluyuz. İyi günde de kötü günde de beraber olmaya devam edeceğiz. Görev süremiz boyunca Yönetim Kurulu’nda bulunan arkadaşlarımla birlikte Türk voleybolu için daha iyi neler yapabiliriz diye hizmet etmeye çalıştık. Bu konuda avrupa ve dünyada bir çalışma içindeyiz. Umarım bu çalışmalarımızın karşılığını da kısa bir süre içinde alacağız ve sizlerle paylaşacağız. Hepinizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve selamları sunuyorum. 2019’un herkese mutlu, sağlık ve başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Seminerde; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türk voleyboluna il hakem kurulu üyeliği, MHGK üyeliği ve son olarak gözlemci olarak hizmet etmiş olan Nevzat Dinçer’e teşekkür plaketi takdim etti.

VHGF Başkanı Çetin Ok da Türk voleyboluna vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek Nevzat Dinçer’e plaket takdim etti.

Bu Yazıya Oy Verin