Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu Ankara’da Yapıldı

Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu Ankara Voleybol Hotel’de gerçekleştirildi.

Genel Kurul toplantısına, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile Voleybol Antrenörleri Federasyonu, Ankara Voleybol Antrenörleri Derneği, Mersin Voleybol Antrenörleri Derneği, Avrasya Voleybol Antrenörleri Derneği ve Bursa Voleybol Antrenörleri Derneği üyelerinden seçilen delegeler katıldı.

Yapılan oylama sonucunda Tüm Voleybol Antrenörleri Derneği Başkanlığına Bülent Meriç seçilirken, Asbaşkan Turgut Okan, Genel Sekreter İdil Ulusoy, Sayman İsmail Şahin, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise; Tanju Güçlü, Ali Ceylan ve Taner Atik seçildi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yaptığı konuşmada; ”Voleybol camiasının güzel insanları, hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Antrenörlük de dahil olmak üzere voleybolun her kademesinde görev yaptım. Bugüne kadar voleybol antrenörlerinin tek bir çatı altında toplanmamış olması üzücüdür. Şundan emin olmanızı istiyorum ki; görevimizin son gününe kadar tüm şartlarınızı daha iyi hale getirmek için her türlü maddi ve manevi desteği vereceğiz. Antrenörler için yapılacak seminer, toplantı ve benzeri eğitim çalışmalarını Voleybol Antrenörleri Federasyonu üstlenecek. Antrenörlerimizin vize işlemlerini de beraber yürüteceğiz.” dedi.

Bu Yazıya Oy Verin