Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Aktif sporculuk hayatını sonlandırmış veya hala aktif olan voleybolcular ile voleybol severleri bir çatı altında toplamak, tekrar birlikte spor yapmalarına imkan sağlamak amacıyla düzenlenen Veteranlar Şampiyonası’nın önümüzdeki dönemlere ilişkin planlamasının yapılacağı görüş ve öneri toplantısı, bugün (24 Eylül 2018, Pazartesi), Ankara Volley Hotel toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu, MHGK Başkanı Aziz Yener ve Veteran Takımları’nın temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu ‘’Rahmetli Tolga Demirer’in adıyla düzenleyeceğimiz Veteranlar Şampiyonası bilgilendirme toplantısına katılımınız için hepinize teşekkür ederim. Geçtiğimiz yıllarda bu organizasyonun düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkür ederiz. Yeni sezonda Tolga Demirer Veteranlar Şampiyonası adıyla artık Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilecek. Tolga Demirer’i bir kez daha sizlerin huzurunda rahmetle anıyorum. Federasyonumuz bu yıl 60. Kuruluş yılını kutluyor. Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’ın da söylediği gibi ‘’Hepimiz Aynı Takımdayız’’. Bu nedenle sizlerin fikirleri bizler için çok önemli. Hepinize tekrar katılımınızdan dolayı teşekkür ederim’’ dedi.

Toplantıda MHGK Başkanı Aziz Yener, TVF Veteranlar Şampiyonası Yarışma Talimatı hakkında bilgi verdi.

Türkiye Voleybol  Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ‘’Böyle güzel bir toplantıya katılımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Sizlerinde katkılarıyla güzel bir organizasyonla hep birlikte olacağız. Sizlerin huzurunda bir kez Tolga Demirer’i rahmetle anıyor, ailesine baş sağlığı diliyorum.’’ dedi.

Toplatının sonunda TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Veteran Takımları’nın Temsilcileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu Yazıya Oy Verin