Samsun’da Pro Beach Heyecanı Başlıyor!

TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent ev sahipliğinde, 3-6 Ağustos 2017 tarihlerinde, Samsun dolgu alanına yeni yapılan plaj voleybolu merkezinde yapılacak.
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Pro Beach Tour Samsun etabında; 16 bayan, 22 erkek, toplam 38 takım mücadele edecek. Eleme tablosu maçları 3 Ağustos’ta, ana tablo maçları 4-5-6 Ağustos’ta yapılacak. Haber AKS TV’nin 6 Ağustos Pazar günü naklen vereceği final maçlarından; erkekler 20.00’de, bayanlar 21.00’de oynanacak. TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı’nda derece alacak sporculara toplam 32.000 TL para ödülü dağıtılacak.
Pro Beach Tour’un bu seneki üçüncü etabının Samsun olduğunu belirten TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş “TVF Pro Beach Tour’un Aydın ve İzmir Çeşme etapları çok başarılı geçti. Samsun’da düzenlenen İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda Erkek Milli Takımımız’ın yenilgisiz şampiyon olmasıyla birlikte, bizler için Samsun’un ayrı bir yeri oldu. Samsun halkının spora bakış açısı ve ilgisi çok güzel. Samsun’da, daha önce iki kez düzenlediğimiz Pro Beach Tour’a Samsunlular büyük ilgi göstermişti. Bu sene de tribünlerde desteklerini göreceğimize inanıyoruz. Öncelikle ev sahibi Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne, destek veren tüm sponsorlarımıza, katılan tüm takımlara ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eder, yarışacak takımlarımıza başarılar dilerim” dedi.
Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; “Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; “plaj.tvf.org.tr” web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Oy Verin