Küçük Kızlar ve Midi Erkekler Türkiye Şampiyonaları Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Mersin Yenişehir Belediyesi’nin iş birliğiyle organize edilen Festival Voleybol Küçük Kızlar ve Midi Erkekler Türkiye Şampiyonaları, bugün oynanan üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla sona erdi.

Küçük Kızlar kategorisinde Türk Hava Yolları’nı 3-1 mağlup eden Antalya Kırkgöz Döşemealtı Bld. takımı Türkiye üçüncüsü, Aydınlık Gençlik takımını 3-0 mağlup eden Vakıfbank takımı da Türkiye şampiyonu oldu. Tüm sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Midi Erkekler kategorisinde Seyhan Belediye takımını 3-0 mağlup eden Es Spor takımı Türkiye üçüncüsü, Halkbank takımını 3-1 mağlup eden Okyanus Koleji takımı da Türkiye şampiyonu oldu. Tüm sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Final karşılaşmaların ardından yapılan törende kupa ve madalyalar sahiplerini buldu.

Küçük Kızlar üçüncüsü Antalya Kırkgöz Döşemealtı Bld. takımına madalyalarını Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin ile MHGK Üyesi Ömer Yörükoğlu, kupasını MHGK Üyesi İbrahim Tarun takdim etti.

Küçük kızlar ikincisi Aydınlık Gençlik takımına madalyalarını Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Sevgi Uğurlu, kupasını Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir takdim etti.

Küçük kızlar birincisi Vakıfbank takımına madalyalarını Yenişehir Kaymakamı Mustafa Kılıç, kupasını Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan takdim etti.

Midi erkekler üçüncüsü Es Spor takımına madalyalarını Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin ile MHGK Üyesi İbrahim Tarun, kupasını MHGK Üyesi Ömer Yörükoğlu takdim etti.

Midi erkekler ikincisi Halkbank takımına madalyalarını Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, kupasını Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Sevgi Uğurlu takdim etti.

Midi erkekler birincisi Okyanus Koleji takımına madalyalarını Yenişehir Kaymakamı Mustafa Kılıç, kupasını Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan takdim etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), tarafından hayata geçirilen Temiz Oyun, İyi Davranış; Beyaz Kart Projesi kapsamında turnuva boyunca en çok beyaz kart alan sporcular da ödüllendirildi.

Küçük Kızlarda Antalya Kırkgöz Döşemealtı Bld. takımından Ceylin Sayar, Aydınlık Gençlik takımından Lena Nehir Yılmaz ve Vakıfbank takımından Begüm Kaçmaz fair play ödülünün sahipleri oldu.

Midi Erkeklerde ise fair play ödülünün sahibi Es Spor takımından Çınar Özden Sivri oldu.

Bu Yazıya Oy Verin