Kar Voleybolu Teknik Toplantısı ve Eleme Maç Sonuçları

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Avrupa Kar Voleybolu Turu Bursa Uludağ etabı teknik toplantısı Bursa Karina Hotel’de gerçekleştirildi.

Toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Teleferik A.Ş Genel Müdürü Burhan Özgümüş, TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener, Teleferik A.Ş Pazarlama Direktörü Oğul Atasoy, TVF Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci ve CEV Teknik Delegesi Tosho Stayonov katıldı.

TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş “Kar voleybolunun ilk ayağı Erciyes’te, ikinci ayağı Çek Cumhuriyeti’nde ve şimdi yeniden ülkemizde Bursa Uludağ’da düzenleniyor.  Teleferik A.Ş gerekli tüm altyapıyı burada kurdu. En üst seviyede bir turnuva olacağını düşünüyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak, kar voleybolunun gelişmesi için yatırımlarımıza devam edeceğiz. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan CEV Teknik Delegesi Tosho Stayonov, Türkiye ev sahipliğinde ilk kez düzenlenen Avrupa Kar Voleybolu Turu’na katkılarından dolayı Türkiye Voleybol Federasyonu’na ve yerel sponsorlara teşekkür edip, tüm sporculara başarılar diledi.

Teleferik A.Ş Pazarlama Direktörü Oğul Atasoy yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bizim için de çok yeni bir organizasyon. Hafta sonu Teleferik olarak günde 4-5 bin insan taşıyoruz. Yoğun ve hareketli bir dönemde organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Bunun organizasyona da olumlu katkısı olacaktır.”

Teleferik A.Ş Yönetim Genel Müdürü Burhan Özgümüş ise konuşmasında; en iyisini yapmaya çalıştıklarını, tüm katılımcılara başarılar dilediğini ve gelecek yıllarda yapacakları organizasyonlarda yine birlikte olmayı çok istediklerini belirtti.

TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener ise tüm katılımcılar için güzel bir turnuva olacağına inandığını belirterek “Bu turnuva hakemlerimiz için de değişik bir tecrübe oluyor. Tüm sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

 

TVF Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci kar voleybolunda Uludağ etabının herkes için iyi geçmesini dileyerek, Teleferik A.Ş’ye ve Türkiye Voleybol Federasyonu’na verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti

Eleme Maç Sonuçları (2 Mart 2017)

1. Etap

Burak B./Dundar Y. TUR [1] – Keskin/Deniz D. TUR [8]: 2-0 (11-6, 11-7)

Karav/Kasap TUR [5] – Ulutas/Yildirim TUR [4]: 0-2 (5-11, 9-11)

Kurt/Civgin TUR [3] – Baytemur/Sagir TUR [6]: 2-0 (11-6, 11-9)

Savas/Carikci TUR [7] – Yildiz/Ufuk K. TUR [2]: 1-2 (13-15, 11-8, 6-11)

 

2. Etap

Burak B./Dundar Y. TUR [1] – Ulutas/Yildirim TUR [4]: 0-2 (8-11, 6-11)

Kurt/Civgin TUR [3] – Yildiz/Ufuk K. TUR [2]: 2-0 (11-9, 11-5)

 

 

Bu Yazıya Oy Verin