İl Temsilcileri Değerlendirme Toplantısı Ankara’da Yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen İl Temsilcileri Değerlendirme Toplantısı, Ankara Point Hotel’de yapıldı.

Toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Genel Sekreter Av. Nihal İşçi, MHGK Başkanı Aziz Yener, Ligler ve Teknoloji Direktörü Orhan Aydın, Kurum Avukatı Merve İlhan ve TVF Voleybol İl Temsilcileri katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yaptığı açılış konuşmasında ‘’Çok kıymetli, çok değerli camiamızın il temsilcileri, bu güzel birlikteliğe hepiniz hoş geldiniz. Uzun bir aradan sonra yeniden sizlerle bir aradayız. Türk voleybolunun yaşattığı güzellikler, bugün tüm Türkiye’de konuşulur hale geldi. Gururlu ve mutluyuz. Her zaman belirttiğim gibi voleybolun birçok kademesinde görev yaptım. Oyunculuk, antrenörlük, yöneticilik ve şimdi de camianın teveccühüyle Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Bunca görev arasında sadece hakemlik yapmadım. Geldiğimiz noktada bugün dünyada ve Avrupa’da 1 numara olan voleybolun temsilcisi olarak karşınızda huzurlarınızdayım. Her ilde bizleri layıkıyla temsil ediyorsunuz. Hakemlerimizi, antrenörlerimizi, kulüplerimizi ve yöneticilerimizi kucaklıyor, voleybol severlere yol gösteriyorsunuz. Voleybolda birlik ve beraberliği sağlamak için elinizden gelen tüm gayreti sarf ediyorsunuz. Türk voleybolunda bu güzellikleri, bu başarıları yaşıyorsak tüm paydaşlarımızın katkısıyla yaşıyoruz. Hedefi, hayali ve heyecanı olan bir insanım. Bugün benimle aynı statüde hiçbir beklentisi olmadan, voleybol sevgisiyle görevlerini layıkıyla yapan tüm il temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Sizlerin varlığı, bizlerin daha başarılı olmasını, daha iyi yerlere gelmesini kolaylaştırıyor. Biz, Türk sporunda voleybolun hamisi olarak güzel işler yapan bir camiayız. Sizlerle daha çok bir arada olmamız, varsa sorunlarınızı paylaşmamız gerektiğine inanıyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum.‘’ dedi.

İl temsilcileriyle yapılan karşılıklı soru-cevap bölümünün ardından toplantı, bilgilendirme sunumlarıyla devam etti.

MHGK Başkanı Aziz Yener, “Hakem ve Gözlemci Talimatı”, Ligler ve Teknoloji Direktörü Orhan Aydın, “Voleybol Ligleri ve Teknoloji Çalışmaları”, Kurum Avukatı Merve İlhan da “Voleybol Okulları Talimatı” hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Bu Yazıya Oy Verin