Filenin Sultanları, TRT SPOR’un Konuğu Oldu

Macaristan, Slovakya, Polonya ile birlikte ev sahipliğini yaptığımız 2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda büyük bir başarı elde ederek Avrupa ikincisi olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Türk voleybolunun her zaman destekçisi TRT SPOR’un konuğu oldu.

Mehmet Sevinç’in sunduğu programa TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Menajeri Pelin Emniyetli ve oyuncular katıldı.

Milli oyuncularımız programda, hem final maçında yaşananları hem de Avrupa Şampiyonası’nda elde eden ikinciliğin öyküsünü anlattı.

TVF Başkanı Üstündağ “Ülke olarak biz, ikinciliğe üzülen bir ülke olduk. Voleybolun çıtasının ne kadar yüksek olduğunu gördük. ” açıklamasını yaparken kaptan Eda Erdem Dündar “Bizim dün yaşadığımız tüm Türkiye ile atan bir kalp gibiydi. Başardığımız şey çok büyük bir şey aslında” dedi.
Renkli görüntülere sahne olan programın ardından milli oyuncular, TRT ailesi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT SPOR Kanal Koordinatörü Mehmet Buğra Şahin ile TRT İç Yapımlar Koordinatörü Kurtuluş Zeydan elde edilen başarıdan dolayı TVF Başkanı Üstündağ ile oyuncuları tebrik ederek pasta kesti.
TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da, TRT SPOR’a Türk voleyboluna verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
Bu Yazıya Oy Verin