Fabrika Voleybol’un yeni okulu Malatya’da açıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Malatya’da açtı.

Fabrika Voleybol’un Malatya’daki okulunun açılışı, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen mini voleybol şenliği ile yapıldı. Açılış; Malatya İl Jandarma Komutanı Şerafettin Yılmaz, Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Türkiye Voleybol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli ve Malatya Doğa Koleji Genel Müdürü Vahap Güler’in katılımlarıyla gerçekleşti.

Atatürk Spor Salonu’na kurulan mini voleybol sahalarında, tüm gün süren şenlikte çocuklar unutulmaz bir gün yaşadılar. Kulüplerin ve okulların 6-12 yaş arası öğrencileri, aileleri ve antrenörleriyle ücretsiz katılabildiği Fabrika Voleybol Mini Voleybol Şenliği’nde, Türkiye Voleybol Federasyonu sürpriz hediyeler dağıttı.

Malatya’daki Fabrika Voleybol Okulu, çalışmalarına, bugün (5 Kasım Pazar), antrenmanların yapılacağı Malatya Doğa Koleji’nde başladı.

Malatya Fabrika Voleybol Okulu İletişim: 0535 045 62 93

 

Bu Yazıya Oy Verin