Bursa Atatürk Stadyumu’nda 600 Çocukla Mini Voleybol Şenliği

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri kapsamında, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun katkılarıyla, Mini Voleybol Şenliği düzenlendi.

 

Bursa Atatürk Stadyumu’na kurulan 18 sahada, mini voleybol oynandı. Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin katıldığı şenliğe, “Sağlıklı Nesiller, Daha Yeşil Bursa Projesi”nin spor etkinliklerinde başarılı olan 600 çocuk katıldı.

 

TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, “Federasyon olarak voleybolun her yerde ve her şart altında oynanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle sürekli farklı şehirlerde ve alanlarda voleybol organizasyonları yapıyoruz. Bursa’da da voleybol çok sevilen ve sahip çıkılan bir spor branşı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin etkiliğine Federasyon olarak katkıda bulunduk. Etkinlik çok keyifli ve yüksek katılımlı geçti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’ye ve Bursalı voleybol severlere teşekkür ederiz” dedi.

 

Mini voleybol şenliğine katılan tüm çocuklara madalya verildi.

Bu Yazıya Oy Verin