Bahar Mert Üçoklar, Brand & Sport Summit 2020’ye Katıldı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen, markaların spora ilgisini ve spor sektörünün görünürlüğünü artırmak için bir araya getiren Brand & Sport Summit 2020 organizasyonun ikinci günü bugün başladı.

Organizasyonun ikinci gününde, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, “Supradyn, Basketbol ve Voleybol’un Yaşam Enerjisi” oturumuna konuşmacı olarak katıldı. Levent Yavuz sunuculuğundaki oturumun diğer konuşmacıları Bayer Tüketici Sağlığı Ülke Divizyon Müdürü Erdem Kumcu ile Türkiye Basketbol Federasyonu Erkek Ligleri Direktörü Derya Yannier oldu.

Altyapıda Covid-19 süresince alınan başarıların tesadüfi olmadığını, arka planda çok iyi hazırlanılmış ve iyi yönetilmiş bir kamp süreci olduğunu belirten Bahar Mert Üçoklar: “Pandemiye rağmen başarılı bir lig süreci yürütüyoruz. Milli takımlarda da bu süreci başarılı bir şekilde geçirdik. Pandemi döneminde sponsorluklarımızda kayıp yaşamadığımız gibi arttırmış durumdayız. Tabii ki bu organizasyon sadece sportif, skor üstüne kurulu bir başarı değil; Federasyonumuzun da bu süreçleri yönetmesiyle alakalı bir durum” şeklinde konuştu.

Üçoklar, Supradyn ile iş birlikleriyle ilgili de şunları kaydetti: “Avrupa’nın ve dünyanın en önemli liglerinden biri olan Misli.com Sultanlar Ligi’ne verdikleri destek için Supradyn’e teşekkür ediyorum. Sponsorluğu sadece maddi destek olarak değil beraber stratejik projeler yaptığımız bir iş birliği olarak görüyorum. Supradyn, olimpiyatlarda da umarım daha sağlıklı koşullarda bizimle birlikte olacak. İki marka değeri olarak TVF ve Supradyn’in arasındaki iş birliğinin; iki tarafa da çok yararlı olacağını düşünüyorum.”

Bahar Mert Üçoklar, son olarak 2021 ile ilgili dileklerini aktardı:

“Bir ülkede sporun gelişmesi demek biraz da virüsten kurtulmanın formülü olabilir, ben böyle görüyorum. Basketbol Federasyonu’na da başarılar diliyorum, hep birlikte daha büyük bir takımız, her başarı çok kıymetli. Tüm dünyaya sağlık diliyorum ve bir an önce seyircili maçların oynanacak hale gelmesini diliyorum.”

Bu Yazıya Oy Verin