VHGF 1. Dernekler Voleybol Turnuvası Ankara’da Gerçekleştirildi

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Federasyonu (VHGF), Türkiye Voleybol Federasyonu’nun (TVF) katkılarıyla, 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde, Ankara’da TVF Başkent ve Beştepe Voleybol Salonları’nda federasyona üye Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Tekirdağ derneklerinin katılımı ile 1. Dernekler Voleybol Turnuvası düzenledi.

İki gün boyunca oynanan karşılaşmaların ardından Ankara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği takımı şampiyon olurken; Kocaeli Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği takımı ikinci, İzmir Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği takımı üçüncü ve Tekirdağ Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği takımı dördüncü olarak tamamladı.

Turnuva sonucundan genel sıralama şu şekilde oluştu:
1.Ankara VHGD
2.Kocaeli VHGD
3.İzmir VHGD
4.Tekirdağ VHGD
5.Adana VHGD
6.İstanbul VHGD

Final karşılaşmasının ardından düzenlenen madalya ve kupa töreninde; turnuvayı 6’ncı sırada tamamlayan İstanbul VHGD takımına madalya ve kupalarını Şükrü Çobanoğlu verdi.

Turnuvayı 4’ncü sırada tamamlayan Tekirdağ VHGD takımına madalya ve kupalarını Nihat Ermihan verdi.

Turnuvayı 3’ncü sırada tamamlayan İzmir VHGD takımına madalya ve kupalarını Mustafa Yurtsever verdi.

Turnuvayı 2’nci sırada tamamlayan Kocaeli VHGD takımına madalya ve kupalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak 1’nci sırada tamamlayan Ankara VHGD takımına madalya ve kupalarını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ verdi.

NOT: Turnuvayı 5’nci sırada tamamlayan Adana VHGD takımı madalya ve kupa töreninde yer almadı.

Düzenlenen madalya ve kupa töreninin ardından ise; tüm takımlar birlikte aile fotoğrafı çektirdiler.

Bu Yazıya Oy Verin