TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Yeni Sezon Mesajı

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 2018-2019 voleybol sezonu öncesi bir mesaj yayınladı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, mesajında şunları kaydetti:

“Kulüplerimizin kıymetli yöneticileri, teknik ve idari ekipleri, sporcularımız, müsabaka görevlileri ve değerli voleybol severler;

Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi’nin yanı sıra TVF 1. ve 2. Ligleri’nde de 2018-2019 sezonunu büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Bu organizasyonlarımızın Avrupa’nın ve dünyanın en gözde ligleri arasında yer alması bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor.

Hem Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde hem de Efeler Ligi’nde mücadele eden takımlarımızın kalitesi, kulüplerimizin Avrupa kupalarında aldıkları başarılarla bir kez daha tescillenirken; TVF 1. ve 2. Ligleri’nde de yüksek kalite ve rekabetin bu sezon da gitgide artarak yaşanacağından hiç kuşkumuz yok.

Yeni sezon öncesinde başta kulüplerimiz olmak üzere; sponsorlarımıza ve yayıncı kuruluşumuz TRT’ye Türk voleyboluna sağladıkları kıymetli katkılardan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.

2018-2019 voleybol sezonu başlarken; kulüplerimizin yöneticilerine, teknik ve idari kadrolarına, sporcularımıza, hakemlerimize ve müsabaka görevlilerine başarılar diliyor; voleybol severlere seyir zevki bol bir sezon yaşanmasını temenni ediyorum.

Mehmet Akif Üstündağ
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı

Bu Yazıya Oy Verin