TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, U17 Erkek Milli Takım Hazırlık Kampını Ziyaret Etti

2020 yılında düzenlenecek Balkan Şampiyonası ve 2021 yılında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası öncesinde, teknik değerlendirme ile performans ölçümleri yapılarak Milli Takımların altyapı kadrosunu oluşturacak isimlerin belirlenmesinin hedeflendiği Gelişim Kampları’nın ikincisi; Ankara’da devam ediyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, bugün (19 Nisan 2019, Cuma), millilerimize ziyarette bulundu. 

Hazırlık kampı çalışmaları hakkında bilgiler alan TVF Başkanı Üstündağ, ‘’Sizler Türk voleybolunun geleceği olarak bugün buradasınız. Umuyoruz ki hepiniz başarılı voleybolcular olarak yetişeceksiniz. Federasyon olarak tesislerimiz, antrenörlerimiz ve tüm imkanlarımızı sizlerin başarılı olabilmesi için tüm çabamızla çalışıyoruz. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Sizler gibi değerli, Türk sporuna değer katacak sporcu adaylarına sahibiz. Alt yapı kamplarımızı çok önemsiyoruz. Voleybolun yanında eğitiminize de önem vermeniz gerekiyor. Derslerinizi ihmal etmeyin. Hepinize başarılar diliyorum.’’dedi

2005-2006 doğumlu sporculardan oluşan 40 kişilik oyuncu grubunun yer aldığı 2. Gelişim Kampı’nın sonunda belirlenen sporcular, Ağustos ayında yeniden kampa girerek Balkan ve Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını sürdürecek.

Bu Yazıya Oy Verin