TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı Ziyaret Etti

Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Milas Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Tuncay Karaca ve Ümit Demirbacak’ta hazır bulundu.

Muğla’da yapılacak olan Veteranlar Voleybol Türkiye Şampiyonası için geldiğini belirten Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu; ”Size de nezaket ziyaretinde bulunmak istedim. Milas’ı seviyoruz. Sizin lige gelmenizden çok mutlu olduk. Biz, voleybol sporunu seven Belediye başkanı istiyoruz. Milas’ta olmaktan çok mutluyuz. Milas’ın 2.ligden 1.lige gelmesi büyük bir başarı. Biz de çok mutlu olduk. Voleybola yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Başkanın bu katkıları olduğu sürece Milas’a bizim bakış açımız farklı olacak. Sayın Başkan adını dünyaya duyuracak. Temennimiz 1.ligde biraz tutunarak, Efeler Ligi’ne çıkmak hatta Avrupa’da isminizi duyurucağınıza inanıyorum. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’da sizleri 1.lige çıkmanızdan dolayı tebrik ediyor. Milas halkının her zaman voleybol coşkusunu bekliyoruz.” dedi.

Ziyaretinden dolayı Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’ya teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise; Voleybol sporuna katkılarının devam edeceğini, kendilerinin de Milas’a verdikleri katkı ve destekten dolayı teşekkür etti.

Bu Yazıya Oy Verin