Türk Voleybolunun Hikayesi, Gökyüzünde Voleybol Severler ile Buluşuyor

Ülkemize 60 yıldır altın değerinde başarılar ve şampiyonluklar kazandıran voleybolun tek, daim ve gerçek hamisi Türkiye Voleybol Federasyonu’nun, Türk voleyboluna kalıcı eserler bırakmak amacıyla 60. Kuruluş yıldönümü anısına özel olarak hazırlanan kıymetli arşiv çalışması eseri “Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı”  isimli belgeseli gökyüzünde voleybol severlerle buluşuyor.

İlk gösterimleri TRT SPOR ekranlarında gerçekleşen ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun 60. kuruluş yıldönümü anısına hazırlanan ve voleybol ailesinin 60 yıllık yolculuğunun ele alındığı, bugüne kadar elde ettiği başarıları içeren özel görüntülerin yer aldığı “Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı” isimli belgesel filmi, uçak içi gösterimleriyle çok yakında uzun yıllardır Türk voleybolunun yanında olan Türk Hava Yolları’nın gerçekleştireceği tüm uçuşlarda gösterimde olacak.

Özgün müziklerini Evren Karakul’un bestelediği, yapımcılığını FilmDeney’in, yönetmenliğini ise Gökçe Kaan Demirkıran’ın yaptığı  Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı belgesel filminde; Türkiye’deki voleybolun gelişim hikayesinin yanı sıra Türkiye Voleybol Federasyonu’nun tüm başkanları, spor ve iş dünyasının önemli isimleri, eski ve faal voleybolcular olmak üzere 44 birbirinden değerli isim ile yapılan söyleşiler yer alıyor.

Türk voleyboluna adını altın harflerle yazdırmış isimlerin hikayelerini sinematografik bir şekilde ele alan belgeselin içinde keyifli anılar kadar, hüzünlü öyküler de bulunuyor.

Bu Yazıya Oy Verin