Ege Kurtuluş Kupası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Aydın, İzmir, Manisa, Muğla ve Uşak Voleybol İl Temsilcilikleri tarafından ortaklaşa organize edilen, Ege Bölgesi’nde yer alan 5 ilin (Aydın, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak) katılımıyla şehitler anısına bu yıl ilki düzenlenen ve ilk olarak Uşak’da oynanan karşılaşmalar ile başlayan Ege Kurtuluş Kupası Voleybol Turnuvası, bugün (15 Eylül 2018, Cumartesi), İzmir’in Bergama ilçesinde oynanan karşılaşmaların ardından yapılan törenle sona erdi.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen kupa törenine; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu katıldı.

Oynanan karşılaşmaların ardından Ege Kurtuluş Kupası Voleybol Turnuvası’nı; Aydın Karması şampiyon olarak tamamladı. Şampiyon olan Aydın Karması’na kupa ve madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu verdi.

Turnuvada, Ateş Çelik Bergama Bld. Spor Kulübü 2’nci, Salihli Bld. Spor Kulübü 3’üncü, Bodrum Doğuş Spor Kulübü 4’üncü, Uşak Kanyon Okulları Spor Kulübü ise 5’inci sırada yer aldı.

Ayrıca; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, günün anısına Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’e teşekkür plaketi takdim etti. Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise; TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’ya yöresel hediye takdim etti.

İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu ise; Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’e, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun 60. Yılı olması sebebiyle hazırlanan özel bir forma hediye etti.

* Ege Kurtuluş Kupası Voleybol Turnuvası, birbirine komşu olan Uşak, Aydın (Nazilli), Muğla (Bodrum), Manisa (Salihli) ve İzmir (Bergama) illeri arasında düzenlendi.

Bu Yazıya Oy Verin