Brand & Sport Summit 2022’de “Filenin Efeleri Sürdürebilir Gelişim Yolculuğu ve Yeni Hedefler” Oturumu Düzenlendi

Markalar ve spor dünyasından isimleri bir araya getiren Brand & Sport Summit 2022 etkinliğinin açılış programı, 42 Maslak AVM ESA Arena’da gerçekleşti.

Organizasyonun ilk gününde, AXA Sigorta CEO’su ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Ölken, TVF Erkek Milli Takımlar Altyapı Koordinatörü Kazım Hidayetoğlu, A Milli Erkek Voleybol Takımı ve Fenerbahçe HDI Sigorta Takımı Sporcusu Arda Bostan, Eski Milli Voleybolcu ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Altyapı Antrenörü Barış Özdemir ve TVF Spor Lisesi ve U20 Erkek Milli Takım Oyuncusu Mert Cuci, voleybol köşe yazarı Savaş Eskigülek’in sunuculuğundaki “Filenin Efeleri Sürdürebilir Gelişim Yolculuğu ve Yeni Hedefler” oturumuna konuşmacı olarak katıldı.

Panelde; TVF Spor Lisesi ve U20 Erkek Milli Takım Oyuncusu Mert Cuci: “Sporumuzu yaparken akademik tarafı çok geri plana atmamaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

A Milli Erkek Voleybol Takımı Sporcusu Arda Bostan: “Spor konusunda ailenin desteği çok önemli oluyor. Ben sporcu bir aileden geldiğim için beni ekstra anlayışla karşıladılar.” dedi.

Eski Milli Voleybolcu ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Altyapı Antrenörü Barış Özdemir: “Voleybol bize çok şey kazandırdı. Amacımız sporcu adayı gençleri yetiştirmek. Öğrendiğimiz bilgi ve birikimleri yeni nesile aktarabilmek” dedi.

TVF Erkek Milli Takımlar Altyapı Koordinatörü Ali Kazım Hidayetoğlu ise “Türk voleybolu, bütün Avrupa’da ve dünyada takdir edilen bir başarı grafiği çiziyor.” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıya Oy Verin