Öğretim Eleman Denkliği Kursu Duyurusu

13-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Ankara ilinde 3. Kademe Öğretim Elemanı Denkliği Kursu düzenlenecektir. Kursa sadece Öğretim Elemanı olan kişiler başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kurs Yeri: Ankara

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 13-17 Eylül 2023

Başvuru tarihi ve saati : 05 Eylül 2023 10.00

Son başvuru tarihi: 08 Eylül 2023 17.00

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 09 Eylül 2023 tarihinde yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden e-posta adreslerine gönderilen referans kodu ile 08 Eylül 2023 tarihine kadar TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak yapmanız gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

Eğitim Programı:

*Kursa katılmaya hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ve ders programı aynı anda web sitemizden yayınlanacaktır.

*13-17 Eylül 2023 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bütünleme başvuru yönlendirme kılavuzu için tıklayınız.

Bu Yazıya Oy Verin