İstanbul’da Yapılacak 4. Kademe Antrenör Uygulama Eğitim Kursu Duyurusu

17-21 Ağustos 2022 tarihinde İstanbul ilinde düzenlenecek olan 4. kademe antrenör uygulama eğitim kursu açılacaktır.

Kurs Yeri: İstanbul

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 17-21 Ağustos 2022

17-21 Ağustos 2022 tarihleri arası yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır)

*Başvuru tarihi ve saati: 02 Ağustos 2022-Saat: 14:00

*Son başvuru tarihi ve saati: 08 Ağustos  2022-Saat: 18:00

*Katılımcı listesinin ilanı: 10 Ağustos 2022

Kursa başvuru yapabilecek antrenör sayısı 100,

Kursa alınacakların sayısı maksimum 50 antrenör olacaktır.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayınlanacaktır.

Kursa başvuru yapanlar arasından TVF Milli Takım antrenörleri ile en üst ligden başlayarak 2.Lig’ e kadar olan aktif antrenörlere öncelik verilecektir.

*Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılmayacaklardır.

*Eğitim Programı:

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*17-21 Ağustos 2022 tarihlerinde yapılacak eğitimin salon ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Başvuru Şekli:

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*e-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor silgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

*Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 4.kademe uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 1.750,00 TL dir.

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden gönderilecek olan referans kodu ve TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak en geç 09 Ağustos Salı günü mesai bitimine kadar ödeme yapılması gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

*25-30 Ocak 2022 tarihleri arasında Ankara da düzenlenen 4.kademe baş antrenör uygulama kursunda bütünlemeye kalan kursiyerlerin başvuru süresi içerisinde Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesinde bulunan TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92 IBAN numaralı hesabına katılacakları her ders için yatıracakları 50TL ile Bütünleme Bilgi Formunu (Tıklayınız) sahsine.ates@tvf.org.tr adresine en geç 08 Ağustos 2022 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Belgelerin aslı sınav zamanında sınav yetkilisine elden teslim edilecektir.

BÜTÜNLEMEYE GİRECEK KURSİYERLERİN KALMIŞ OLDUKLARI DERSLERDEN AÇILACAK OLAN KURSTA DERSLERE KATILMAK ZORUNDADIR. AKSİ TAKDİRDE DERSLERE KATILMAYAN KURSİYERLER BÜTÜNLEME SINAVINA ALINMAYACAKLARDIR.

Bu Yazıya Oy Verin