Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifika Program Duyurusu

TVF Antrenör Eğitim talimatının 6.6. maddesi gereğince Minik, Midi, Küçük, Yıldız ve Genç kategorilerindeki takımlarda antrenörlük yapabilmek için, Federasyonumuzun açmış olduğu “ÇOCUK VE GENÇ ÇALIŞTIRABİLİR SERTİFİKA PROGRAMI” na katılmaları ve başarılı olmaları gerekmektedir.

Bu nedenle 07 – 09 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda “ÇOCUK VE GENÇ ÇALIŞTIRABİLİR SERTİFİKA PROGRAMI” açılacaktır.

Belirtilen program uzun süredir açılmadığından, daha önce açılan antrenör kurslarına katılmış ve daha önce yukarıda belirtilen talimatın ilgili maddesi gereğince sertifika programına katılmayan tüm antrenörlerin açıklanan programa katılımı zorunludur.

Bu seminer sonunda programa katılmadıkları tespit edilen ve 2018-2019 sezonu için belgeleri vize edilen Antrenörlerin sahaya çıkış yetkileri iptal edilecektir. 

Başvurular 20 Kasım – 04 Aralık 2018 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılacaktır.

Katılım ücreti 100 TL olup, ücretler başvuru sonrası e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile Garanti Bankası şubelerinden Kurumsal Tahsilat olarak yatırılacaktır. (Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610)

“YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI ÖĞRETMENLİK BÖLÜMÜ MEZUNLARI VE SPOR EĞİTİMİ VEREN YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜ MEZUNLARI BU UYGULAMADAN MUAF TUTULURLAR.”

Ancak; bu durumda olan antrenörlerin muafiyetlerini Federasyona müracaatla belgelendirmeleri gerekmektedir.

Bu Yazıya Oy Verin