Antrenör Üst Düzey Vize/Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun 2023-2024 sezonu öncesi düzenleyeceği Üst Düzey Vize/Gelişim Semineri, 07 Ağustos 2023 Pazartesi günü online olarak yapılacaktır.

Sultanlar, Efeler,1.Lig ve 2.Lig kadın, erkek takımlarında görev alan baş antrenörler ile yardımcı antrenörlerin seminere katılması zorunludur.

Seminere katılmayan antrenörlerin vize işlemleri yapılmayacaktır. Bu seminere katılan antrenörler altyapılarda da görev yapabileceklerdir.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (1500.- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

*Başvurular 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü saat: 10:00 de başlatılacak ve 04 Ağustos 2023 Cuma günün saat 14:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir.

*Önemli Not: Gençlik ve Spor Bakanlığı (Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü) tarafından 24.07.2023 tarihli E-82993167-105.99-5266671 sayılı yazıya istinaden “Gençlik ve Spor Bakanlığında görev yapan (4a.4b ve 4d) antrenörlerden yılda bir defadan fazla olmamak şartı ile vize ve seminer ücreti alınmayacaktır. Bu haktan bir defa yararlanan kurum personelinin yıl içinde takip eden seminerlere katılması halinde seminer bedeli ödemesi gerekmektedir.”

Seminer  Programı:

07 Ağustos 2023 Pazartesi- Saat 20:00

Program Moderatörü-TVF Eğitim Kurulu Koordinatörü, Prof. Dr. Selda BEREKET YÜCEL

Sunum- Kuwait Club Başantrenörü Taner ATİK

Konu: Elit Voleybolda Rakip Takım Analizi

* Eğitim Zoom Meet programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
Bu Yazıya Oy Verin