Antrenör Gelişim Semineri Tekrar Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun 2020-2021 Sezonu öncesi düzenlediği Altyapı Gelişim Semineri programı 02 Eylül 2020 Çarşamba günü online olarak düzenlenmiştir.

Teknik nedenlerden dolayı sadece bu seminer başvurusunu yapıp, giriş yapamayan antrenörlerimiz için 04 Eylül 2020 Cuma günü saat 20:30’ da seminer programı tekrar edilecektir.

SEMİNER PROGRAMI:

04 Eylül 2020 Cuma

Program Moderatörü – TVF Eğitim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Gülbin RUDARLI NALÇAKAN

Seminer Saati 20:30

Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri BEDESTENLİOĞLU

“Servis, servis karşılama ve bu tekniklere istatistiksel bir bakış”

* Eğitim Zoom Meet programı ile yapılacak olup; seminer günü sistemde kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

* Bu program, sadece 02 Eylül 2020 Çarşamba günü düzenlenen programa katılamayan antrenörlerimiz için düzenlenecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşıla bilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma-donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.

Sizler bu linki seminer başlama saatinden 45 dakika önce tıkladığınızda karşınıza Please enter your name (lütfen adınızı giriniz) yazılı pencereden ilinizi ve adınızı soyadınızı yazarak ok tuşuna tıklayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra bizler tarafından toplantıya kabul edilmenizi bekleyiniz.

Bu Yazıya Oy Verin