Antrenör Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun birlikte düzenleyeceği Altyapı Gelişim Semineri/ Vize Semineri 26 Ekim 2021 Salı günü online olarak düzenlenecektir.

Altyapılarda ve bölgesel ligde görev alacak başantrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılımları zorunludur.

26 Eylül 2021 tarihinde yapılan üst düzey gelişim seminerine ve 03 Ekim 2021 tarihinde yapılan altyapı gelişim seminerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Seminere katılmayan antrenörlerin 2021-2022 sezonu vize işlemleri yapılmayacaktır.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (250.- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve  EFT kabul edilmeyecektir.

Başvurular 22 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00!da başlatılacak ve 25 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 17:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*e-Devletten başvuru yapamayan yabancı uyruklu antrenörler, aşağıda belirtilen hesap numarasına seminer ücretini yatırarak dekontlarını başvuru bitiminden önce TVF Eğitim Kurulu [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların (bir önceki seminerlere katılanların bu seminere katılmaları zorunlu değildir) kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVF Eğitim Kurulu [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir.

GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ-ANKARA

IBAN NO: TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92

(Iban numarası hesabı yabancı uyruklu antrenörler için geçerlidir. Diğer antrenörlerimiz seminer ücretlerini yukarıda belirtildiği gibi yatıracaklardır.)

Seminer  Programı:

26 Ekim 2021 Salı- Saat 20:30

Program Moderatörü – TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Ayşe Dilşad MİRZEOĞLU

TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Doç. Dr. Gülbin RUDARLI NALÇAKAN “Çocuk ve Genç Voleybolcularda Beslenme”

* Eğitim Zoom meet programı ile yapılacak olup; seminer günü saat 20:30 dan önce kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

* SEMİNER ONAY İŞLEMİ; Seminere katılan antrenörlerin onay işlemi seminer bitiminden sonra  yoklama alınarak sistem üzerinden yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
  • Sizler bu linki seminer başlama saatinden 45 dakika önce tıkladığınızda karşınıza “Please enter your name “(lütfen adınızı giriniz) yazılı pencereden ilinizi ve adınızı soyadınızı yazarak (ok) tuşuna tıklayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra bizler tarafından toplantıya kabul edilmenizi bekleyiniz.
Bu Yazıya Oy Verin