Antrenör Altyapı Vize /Gelişim Telafi Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun birlikte 2022-2023 sezonu öncesi düzenleyeceği Altyapı Vize/Gelişim Telafi Semineri, 26 Kasım Cumartesi günü saat 20:30’da çevrimiçi olarak yapılacaktır.

Altyapılarda ve Bölgesel Ligde görev alacak başantrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılımları zorunludur.

13 Eylül 2022 tarihinde yapılan Üst Düzey Vize/Gelişim seminerine ve 28 Eylül 2022 tarihinde yapılan Altyapı Vize/Gelişim seminerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (350- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

Başvurular 18 Kasım 2022 Cuma günü saat: 14:00 de başlatılacak ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günün saat 17:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF info@tvolaf.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

Seminer Programı:

26 Kasım 2022 Cumartesi- Saat 20:30

Program Moderatörü-TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Ayşe Dilşad MİRZEOĞLU

Sunum- Prof. Dr. Hülya AŞÇI

Konu “Spor Psikolojisi Bakış Açısıyla Çocuk ve Genç Voleybolcularda Etkili Antrenörlük”

* Eğitim Zoom Meeting programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
Bu Yazıya Oy Verin