Antrenör Altyapı Vize/Gelişim Telafi Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun birlikte 2023-2024 sezonu içerisinde düzenleyeceği Altyapı Vize / Gelişim Telafi Semineri 26 Kasım 2023 Pazar günü saat 20.00’de online olarak yapılacaktır.

Açılacak olan seminerin sezonun son altyapı semineri olması nedeniyle vize semineri eksiği bulunan ancak Altyapı ve Bölgesel Lig’de görev alacak antrenörlerimizin başvuru yapmaları gerekmektedir. Seminer eksiği bulunan antrenörler vize başvurusu yapamayacaklardır.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer ihtiyacı olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (800- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

*Başvurular 16 Kasım 2023 Perşembe günü saat: 14:00 da başlatılacak ve 22 Kasım 2023 Çarşamba günün saat 17:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF info@tvolaf.org.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

*Sezon içinde açılan ve ücretsiz seminer hakkından faydalanan Gençlik ve Spor Bakanlığı antrenörlerinin seminere başvuru yapması halinde seminer bedeli ödemesi gerekecektir.

*Önemli Not: Gençlik ve Spor Bakanlığı (Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü) tarafından 24.07.2023 tarihli E-82993167-105.99-5266671 sayılı yazıya istinaden “Gençlik ve Spor Bakanlığında halen görev yapan (4a-4b ve 4d) antrenörlerden yılda bir defadan fazla olmamak şartı ile vize ve seminer ücreti alınmayacaktır. Bu nedenle gerek EYS kadrosunda olduğu belirtilen gerekse görev yazılarında kadrosu belirtilmeyen antrenörler için işlem yapılmamaktadır.

Seminer Programı:

26 Kasım 2023 Pazar- Saat 20:00

Sunum – TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Milli Takım Antrenörü Ahmet Karakurt

Program Moderatörü -TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Gülbin Rudarlı

Konu: Erkek Milli Alt Yapı U17 ve U19 Takımlarında Uygulanan Blok-Defans Sistemlerinin Analizi

* Eğitim Zoom Meeting programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
Bu Yazıya Oy Verin