Antrenör Altyapı Vize /Gelişim Telafi Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun birlikte 2022-2023 sezonu içerisinde düzenleyeceği Altyapı Vize / Gelişim Telafi Semineri 13 Ocak 2023 Cuma günü saat 20:30’da online olarak yapılacaktır.

28 Eylül-26 Kasım 2022 tarihlerinde yapılan Altyapı Vize/ Gelişim seminerlerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

Altyapılarda ve Bölgesel Ligde görev alacak baş antrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılımları zorunludur.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (500- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

Başvurular 10 Ocak 2023 Salı günü saat: 10:00 da başlatılacak ve 12 Ocak 2023 Perşembe günün saat 17:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir. 

Seminer Programı:

13 Ocak 2023 Cuma- Saat 20:30

Program Moderatörü -TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Galatasaray Spor Kulübü Yardımcı antrenör ve Atletik Performans antrenörü, Gencer YARKIN

Sunum- TVF A Milli Takım Fizyoterapisti, Bilal ASLAN

Konu” Voleybolda Yaralanma Önleyici Egzersiz Planlaması”

* Eğitim Zoom Meeting programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
Bu Yazıya Oy Verin