Antrenör Altyapı Vize /Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun birlikte 2023-2024 sezonu içerisinde düzenleyeceği Altyapı Vize/Gelişim Semineri, 30 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 20:30’da online olarak yapılacaktır.

Altyapılarda ve Bölgesel Ligde görev alacak baş antrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılımları zorunludur.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Seminere katılmayan antrenörlerin 2023-2024 sezonu vize işlemleri yapılmayacaktır.

Katılım sayısı 1000 (Bin) kişiyi geçmesi halinde seminer programı gruplara ayrılacaktır. Konu ile ilgili olarak bilgilendirme mesajı sisteme kayıtlı olan iletişim numaranıza ve mail adreslerinize gönderilecektir. Bu nedenle lütfen spor bilgi sisteminde bulunan iletişim bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (800- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

*Başvurular 22 Ağustos 2023 Salı günü saat: 14:00 da başlatılacak ve 28 Ağustos 2023 Pazartesi günün saat 17:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir.

*Önemli Not: Gençlik ve Spor Bakanlığı (Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü) tarafından 24.07.2023 tarihli E-82993167-105.99-5266671 sayılı yazıya istinaden “Gençlik ve Spor Bakanlığında görev yapan (4a-4b ve 4d) antrenörlerden yılda bir defadan fazla olmamak şartı ile vize ve seminer ücreti alınmayacaktır. Bu nedenle gerek EYS kadrosunda olduğu belirtilen gerekse görev yazılarında kadrosu belirtilmeyen antrenörler için işlem yapılmamaktadır. Ayrıca haktan bir defa yararlanan kurum personelinin yıl içinde takip eden seminerlere katılması halinde seminer bedeli ödemesi gerekmektedir.”

Seminer Programı:

30 Ağustos 2023 Çarşamba- Saat 20:30

Sunum – TVF Eğitim Kurulu Üyesi, Milli Takım Antrenörü Ahmet KARAKURT

Program Moderatörü -TVF Eğitim Kurulu Üyesi – Prof. Dr. Gülbin RUDARLI

Konu “Erkek Milli Alt Yapı U17 ve U19 Takımlarında Uygulanan Blok-Defans Sistemlerinin Analizi”

* Eğitim Zoom Meeting programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliği direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.

Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.

Bu Yazıya Oy Verin