Antrenör Alt Yapı Vize/Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu’nun birlikte 2022-2023 sezonu öncesi düzenleyeceği Alt Yapı Vize/ Gelişim Semineri 28 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 20:30’da online olarak yapılacaktır.

Altyapılarda ve Bölgesel Ligde görev alacak baş antrenörler ile yardımcı antrenörlerin bu seminere katılımları zorunludur.

13 Eylül 2022 tarihinde yapılan Üst Düzey Vize/ Gelişim seminerine katılan antrenörler bu seminere katılmayacaklardır.

Kademe yükseltmek isteyen fakat seminer eksikliği olan antrenörlerimiz bu seminere başvuru yapabilirler.

Seminere katılmayan antrenörlerin 2022-2023 sezonu vize işlemleri yapılmayacaktır.

Katılım sayısı 1000 (Bin) kişiyi geçmesi halinde grup ikiye bölünerek, ikinci grubun semineri ilerleyen günlerde yapılacaktır. Konu ile ilgili olarak bilgilendirme mesajı sisteme kayıtlı olan iletişim numaranıza ve mail adreslerinize gönderilecektir. Bu nedenle lütfen spor bilgi sisteminde bulunan iletişim bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

SEMİNER BAŞVURULARI e-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

BAŞVURULAR İÇİN:

*e-Devlet-Kurumlar-Gençlik ve Spor Bakanlığı-Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git)-Spor Elemanları-Seminer Başvurusu adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.

*Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer katılım ücreti (350- TL) e-Devlet üzerinden gelen referans numarası ile GARANTİ BANKASI şubelerinden kurumsal tahsilat (TAHSİLAT KODU 3610, REFERANS KODU VEYA KİMLİK NUMARASI VERİLEREK) olarak veya Garanti Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden “Spor Federasyonları Ödemeler” kısmından yatırılacaktır.

* Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

Başvurular 21 Eylül 2022 Çarşamba günü saat: 14:00 de başlatılacak ve 26 Eylül 2022 Pazartesi günün saat 14:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

*Gençlik ve Spor Bakanlığında antrenör olarak çalışanların kurum belgelerini başvuru bitiminde önce TVOLAF [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir.

Seminer  Programı:

28 Eylül 2022 Çarşamba- Saat 20:30

Program Moderatörü-TVF Eğitim Kurulu Koordinatörü, Prof. Dr. Selda Bereket Yücel

Sunum- Prof. Dr. Hülya Aşçı

Konu “ Spor Psikolojisi Bakış Açısıyla Çocuk ve Genç Voleybolcular da Etkili Antrenman”

* Eğitim Zoom Meeting programı ile yapılacak olup; seminer saatine 15 dakika kala kayıtlı e-posta adresinize seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

  • İnternet hızının iyi olması toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
  • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
  • Seminere girişte ve seminer esnasında kameralar sürekli açık bulundurulmalıdır.
Bu Yazıya Oy Verin